Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

26 maj 2017

EMOCJE W 21. KOLEJCE

 W 21. serii spotkań doszło do niespodzianki. Najbliższy (przed meczem) do mistrzowskiego tytułu zespół Żubrów uległ drużynie Albatrosów 3:4. Mecz już od początku spotkania nie układał się po myśli pretendentów do zwycięstwa w lidze, gdyż po 20 minutach gry przegrywali aż 0:3. 

Później kontaktową bramkę strzelił Piotr Gierko, a do walki drużynę porwał Hubert Sołtysiak wyrównując stan rywalizacji na 3:3. Jednak ostatnie słowo należało do zawodników z Bud, którzy w ostatnim fragmencie gry mając kilka stuprocentowych okazji, w końcu wykorzystali jedną z nich, strzelając zwycięską bramkę i ustalając wynik spotkania na 4:3 dla Albatrosów. 
 
Można powiedzieć, że te rozstrzygnięcie oddaliło niezwykle daleko Żubry od Mistrzostwa, gdyż A Seree Tee zwyciężyło w swoim spotkaniu z Pancom Zduny 8:4, wyprzedzając dotychczasowego lidera jednym punktem. 

By wygrać ligę Żubry w ostatniej kolejce muszą liczyć, iż zespół Dream Team przynajmniej zremisuje z AST, a oni sami pokonają Pancom... Pancom, który bijąc się o 4 miejsce, ze względu na wygraną Albatrosy Teeam z Żubrami, może w ostatniej kolejce nawet stracić szansę na 5-tą pozycję w tabeli kończącego się sezonu, na rzecz zawodników z Bud, a tym samym jakąkolwiek możliwość na wyjazd na półfinały Mistrzostw Polski. 
 
Trochę się "porobiło" w tych ostatnich kolejkach zamieszania w naszej lidze. :|
 
Niżej pełne wyniki 21. kolejki I Ligi Krotoszyn Open:
 
Igloo - MTV Rozdrażew 7:6
Brodziak Team - Dream Team 2:8
Albatrosy - Żubry 4:3
Pancom - A Seree Tee 4:8
K.O - Tornado 0:7 (wo dla Tornado)
Dangerous Devils - Pro-Met 0:7 (wo dla Pro-Met)
 

Pokaż wiadomości

Reklama: